top of page

Kurumsal Hediyeliklerde dikkat edilmesi gerekenler

Günümüzde çoğu şirket kurumsal hediyeliklerini oluştururken, çalışanlarının isteklerinden çok fiyat tekliflerine önem vermekte. Oysa ki kurumsal hediyelerin en önemli amaçlarından biri çalışanlarını motive etmek olmalıdır.


Bu bağlamda, çalışan kitlenizi iyi tanımalı ve onları en motive edecek ürünü bulmalısınız. Bu şekilde, çalışanlarınızla aranızda kurduğunuz ilişkiyi güçlendirebilir ve onların performanslarını en üst seviyede ortaya çıkarmalarına ön ayak olabilirsiniz.

Light the Wine ailesi olarak, sizlere kurumsal hediyelerini hazırlamadan önce sizi, şirketinizin misyonunu ve çalışanlarınızın profilini anlamaya özen gösteriyoruz. Hazırladığımız her öğenin doğaya geri dönüşümsel, sürdürülebilir hediyelikler olduğuna önem veriyoruz. Ayrıca, hediyeleri alan kişilerin, yüzlerinde bir tebessüm yaratacağına emin olduğumuz, tamamen size özel hediye paketleri hazırlıyoruz.


Size özel hediye kutuları için sizler de bizimle iletişime geçebilir, en güzel ve özenli kurumsal hediyeyi LW ekibine yaptırabilirsiniz.
4 views0 comments
bottom of page