top of page

En özel düğün hediyelikleri Senin Olsun! LW WEDDINGS

Düğün, nişan, doğum günü, baby shower hediyeliklerinizin herkesinkinden farklı olmasını istiyorsanız

LW Weddings tam da doğru adres. Bir organizasyonu ölümsüz kılan en temel unsurlardan biri fotoğraflar bir diğeri de müşterilerinize hediye ettiğiniz düğün hediyelikleridir.Düğün ve nişan organizasyonu için her yerde gördüğün konseptten farklı bir tasarım istiyorsanız, LW Weddings ekibi olarak size özenle, en güzel ve en yaratıcı hediye konseptini yaratacağımızı temin ediyoruz.


Partinize gelenlerin çantalarına atabilecekleri boyutlarda, yaratıcı düğün hediyelikleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.Light the Wine bir geri dönüşüm firması olup, ürettiğimiz her ürünün doğa dostu olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Düğün ve Nişan organizasyonunuzun konsepti önceden belliyse, sizlere o konsepte uygun en özel ve yaratıcı tasarımı yapmaya özen gösteriyoruz. Hali hazırda olan küçük hediyelik tasarımlarımızın her biri de ayrıca tarafınıza ve konseptinize özel kişiselleştirilebiliyor.


Hediyeliklerimizi organizasyonunuzdan bir hafta önce evinize teslim ediyoruz. İstanbul'da ikamet eden müşterilerimizin sipariş ettikleri hediyelikler LW Weddings ekibi olarak evinize kadar teslim ediliyor. Şehir dışında olan müşterilerimizin de organizasyonlarından bir hafta önce siparişlerinin kargolandığına emin oluyoruz.Babyshower, Düğün, Kına hediyeliklerinizin tasarım süreci konseptinize göre maximum 4 gün sürmektedir. Hali hazırda olan ürünlerimizden seçtiğiniz zaman ürünler ekibimiz tarafından 2 günde hazırlanır ve tarihiniz gelene dek depomuzda bekletilir ve özenle paketlenerek tarafınıza ulaştırılır.


Biz sizinle çalışmak için şimdiden çok heyecanlıyız! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!


8 views0 comments
bottom of page