top of page

Markalara özel hediye kutuları/ Özelleştirilmiş Hediye Kutuları

Gift Boxes

Light the Wine ailesi olarak size özenle tasarlanmış hediye paketleri sunuyoruz. Etiketler, kokular ve kutu tasarımı tamamiyle markanıza ve size göre özel düzenlenebilmekte. Size özel baskı ile kutu yaratabiliyor, marka stratejinize uygun kokuları belirliyor ve en özenli tasarımları sizlere sunuyoruz. Light the Wine setlerinden alan bilir, biz işimizde en iyilerden biriyiz. 

Light the Wine şirketinize ve ya size kutuları hazırlarken; öncelikle, müşteri kitlenizin nelere önem verdiğini inceler. Daha sonrasında kutunun içersine nelerin konması gerektiğine sizlerle karar verir. Her kutu tasarımı sizlere özel olup, mumun içeriği, tasarımı ve kokusu sizlerin de iş birliğinde özel olarak seçilir.

LW Atölyesinde seramikten, cama, cam'dan kavanoza her türlü mum kalıbı bulunmaktadır. Size tasarlanan kurumsal hediye paketlerinde, kutulara ne eklemek isterseniz logonuzu üzerine basarak sizlere yardımcı oluyoruz. (Marka baskılı termos, kalem, defter, v.b.)

Kutuları hangi amaçla kullanacağınız sizlere kalmış. Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçin.

Personalized Beach Towels- Kişiye özel peştemal üretimi

Light the Wine kişilere ve markalara özel logo baskılı, harf baskılı toptan peştemal üretimi yapmaktadır. Sürdürülebilir ortamlarda hazırlanan peştemallerimiz en yüksek kalite müslin kumaşların nakış ve baskı ile kişiselleştirilmesiyle yapılmaktadır. 

Hediye sanatını, doğaya ve insana en uygun şekilde gerçekleştiren Light the Wine ekibi size de kurumsal veya kişisel peştemal yapsın istiyorsanız, bizlere ulaşın.

IMG_8083 2.jpg

Light the Wine hediye kutularını tasarlarken en önem verdiğimiz ögelerden biri de "sürdürülebilirlik". Light the Wine - "the art of sustainability" markası ürettiği her kutuda geri dönüşüme katkıda bulunmayı, insan sağlığını en ön planda tutmayı ve tüketilen ürünlerin geri kazanım olmalarına gözden kaçırmıyor.

FullSizeRender-4.jpg
bottom of page